Regulamin

1.

Sklep internetowy www.aplikatory-dyspensery.pl działający na domenie www.aplikatory-dyspensery.pl prowadzony jest przez firmę Silver Partner Błażej Gerka, z siedzibą w Śliwice ul. Świecka 43, NIP: 561-158-64-86, REGON: 341362740

2.

Użyte w niniejszym Regulaminie pojęcia oznaczają:

- Klient : pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna dokonująca zakupu w sklepie internetowym www.aplikatory-dyspensery.pl

- Sprzedawca : firma Silver Partner Błażej Gerka, z siedzibą w Śliwice ul. Świecka 43, NIP: 561-158-64-86, REGON: 341362740

- Użytkownik: użytkownik Internetu, przegladający sklep internetowy www.aplikatory-dyspensery.pl,  zamierzający nabyć towary prezentowane przez Sprzedawcę za pośrednictwem sklepu internetowego www.aplikatory-dyspensery.pl

Sklep internetowy www.aplikatory-dyspensery.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek.

3.

Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.aplikatory-dyspensery.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


4.

Na wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym www.aplikatory-dyspensery.pl Sprzedawca wystawia faktury VAT lub paragony.

5.

Zamówiony towar dostarczany jest przez firmę kurierską. Możliwy jest odbiór osobisty.

6.

 Formy płatności:

Przedpłata na konto bankowe
Za pobraniem (płatność kurierowi przy dostawie)

Gotówka, przy odbiorze osobistym

7.

Cena produktu zawiera koszt przesyłki kurierskiej. Przesyłka kurierska za pobraniem kosztuje 35,00 pln brutto.

8.

Przesyłki są dostarczane przez firmę kurierską od momentu wysłania na następny dzień roboczy. Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności produktu w naszym magazynie lub w magazynie producenta, dystrybutora.
8.1 Czas realizacji jest to czas, który upływa od momentu przyjęcia zamówienia do chwili wysłania paczki. W przypadku płatności przelewem przed dostawą czas realizacji to 7 dni roboczych, w przypadku płatności za pobraniem czas realizacji wynosi 2 dni robocze.

8.2 W przypadku zamówień towarów aktualnie niedostępnych czas realizacji może ulec przedłużeniu nawet do kilkudziesięciu dni, ale Klient zostanie o tym poinformowany w momencie potwierdzania zamówienia.
 

9.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od dnia otrzymania towaru.
Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży, chyba, że klient skorzysta z uprawnień wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego ( zakup dokonany w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą ) lub z prawa rękojmi zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego ( zakup dokonany w celu związanym z działalnością zawodową lub gospodarczą ).

10.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

10.1 Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
10.2 Wszystkie informacje i zdjęcia dotyczące produktów pochodzą z materiałów, katalogów producentów i w rozumieniu prawa nie stanowią oferty handlowej.


11.

Sklep internetowy www.aplikatory-dyspensery.pl w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników domeny www.aplikatory-dyspensery.pl. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Silver Partner Błażej Gerka z siedzibą przy ul. Świecka 43, 89-530 Śliwice, w celu prawidłowego wykonania zamówienia, aby powiadamiać klientów sklepu pocztą e-mail o aktualizacjach i terminach dostaw, aby odpowiadać na zapytania lub uwagi, aby zarejestrować/wyrejestrować Klienta, wysyłać informacje o statusach zamówienia, nowych ofertach i promocjach. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833). Informujemy także, że Klientowi przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

OpenCart Firma Silver Partner Błażej Gerka © 2019